Czwarte i piąte spotkania z cyklu warsztatów z zakresu psychoprofilaktyki zdrowia psychicznego odbyły się 18 sierpnia 2017 roku w Krakowie. Czwarte spotkanie prowadziła Pani Iga Plencler -Bańczyk, a piąte Pani Olga Józefik – Chojnacka. Tematyka spotkań oscylowała głównie wokół zagadnień związanych ze sposobami radzenia sobie z emocjami i stresem (gdzie, kiedy i jaką interwencje stosować samodzielnie). Te właśnie wątki zostały uwypuklone podczas spotkań ponieważ cieszyły się życzliwym przyjęciem i zainteresowaniem. W spotkaniu wzięło udział po 20 osób w każdym spotkaniu i wszystkie one wypełniły na zakończenie ankiety ewaluacyjne.

W dniu 24 sierpnia 2017 w Krakowie odbyło się szóste spotkanie realizowane w ramach projektu. Warsztaty te prowadziła Pani Agata Gajda. Podczas warsztatów skupiono się na nazywaniu i różnicowaniu stanów emocjonalnych. Interwencje grupowe skoncentrowane były wokół tematów związanych z czynnikami, które wpływają na stan psychiczny – omawiane były poszczególne sfery funkcjonowania. Podczas dyskusji najwięcej czasu poświęcono na omówienie sposobów radzenia sobie z trudnościami.

Siódme spotkanie z cyklu warsztatów z zakresu psychoprofilaktyki zdrowia psychicznego odbyło się 25 sierpnia 2017 roku w Krakowie i prowadził je Pan Igor Hanuszkiewicz. W spotkaniu wzięło udział 20 osób. Główne wątki dotyczyły indywidualnych obszarów problemowych, stresu związanego z doświadczeniem choroby psychicznej i skutecznych metod modyfikacji niefunkcjonalnych zachowań. Uczestnicy spotkania byli żywo zainteresowani poruszaną problematyką, czego odzwierciedlenie pojawiło się także w ankietach ewaluacyjnych.

31 sierpnia 2017 roku w Krakowie miało miejsce ósme spotkanie z cyklu warsztatów z zakresu psychoprofilaktyki zdrowia psychicznego. Warsztaty te prowadziła Pani Iga Plencler-Bańczyk. Podczas warsztatów szczególnym zainteresowaniem cieszył się temat: jak radzić sobie ze stresem, w tym takie zagadnienia jak: higiena zdrowia psychicznego, cykl dobowy, rozwiązywanie problemów, wpływ żywienia na stany lękowe. W spotkaniu wzięło udział 20 osób, uczestniczyły one aktywnie w całym spotkaniu, a na jej zakończenie wypełniły ankiety ewaluacyjne.

20.09.2019
Apel przeciwko Kampanii "Nie świruj, idź na wybory"

04.07.2019
Psychiatria jest bardzo czuła na kontekst społeczny
Deklaracja Warszawska II Kongres Zdrowia Psychicznego!
Konferencja Enmesh 2019 - Zapraszamy do Lizbony, 6-8.06.2019
Dalsze trudności w psychiatrii
06.05.2019
Mamy już szczegółowy plan II Kongresu Zdrowia Psychicznego. Zapraszamy..
21.03.2019
Zaproszenie na debatę ekspercką pt. ?W PARZE ZE SCHIZOFRENIĄ. Termin 27.03.2019 - Warszawa
14.02.2019
Ważna petycja do podpisania!
Praca? - Tak! Ostatnia tura rekrutacji do projektu. Zapraszamy
04.02.2019
Stanowisko osób chorujących psychicznie w sprawie doniesień medialnych o schizofrenii zabójcy Pawła Adamowicza