20.11.2020 Seminarium - Nowe spojrzenie na zdrowie psychiczne w Polsce i Europie - 8 Grudnia 2020. ZAPRASZAMY!

Szanowni Państwo!

Zapraszamy na Seminarium on-line pt. "Nowe Spojrzenie na zdrowie psychiczne w Polsce i Europie"

Odbędzie się ono 8 grudnia 2020 r. o godz.11.00

Temat bardzo ważny i aktualny. Czy Pandemia bardzo pozmieniała naszą psychikę? Spóbuje na to i wiele innych pytań odpowiedzieć kilku specjalistów.

Przedstawiamy seminaryjnych prelegentów:

Prof. Andrzej Cechnicki, lekarz psychiatra, psychoterapeuta. Kierownik Zakładu Psychiatrii Środowiskowej Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ. Krajowy koordynator Programu Przeciwko Piętnie i Wykluczeniu Osób Chorujących Psychicznie we współpracy z WHO. Pomysłodawca i realizator krakowskiego systemu leczenia i rehabilitacji osób chorujących na schizofrenię oraz programu integracji zawodowej: Pensjonatu  "U Pana Cogito", „Cateringu Cogito” i „Zielonego Dołu”, w których zostały zatrudnione osoby po kryzysach psychicznych.

Dr Marek Balicki, lekarz psychiatra, kierownik Biura do spraw pilotażu Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego, pełnomocnik Ministra Zdrowia do spraw reformy psychiatrii

Joanna Rogalska, osoba z doświadczeniem kryzysu psychicznego, chorująca na zaburzenia depresyjno-lękowe w ChAD typu mieszanego. Doktor nauk humanistycznych. Politolog (UG) i historyk najnowszych dziejów Polski (UW). Certyfikowany Ex-In (ekspert przez doświadczenie w opiece psychiatrycznej). Animatorka oddolnych grup samopomocowych. Pracuje jako asystentka zdrowienia w Słupskim Centrum Zdrowia Psychicznego

Katarzyna Szczerbowska, osoba z doświadczeniem kryzysu psychicznego, z diagnozą schizofrenii paranoidalnej. Przez 20 lat pracowała jako dziennikarka. Jest w radzie Fundacji eFkropka i w Akademii Liderów Cogito. Ma Certyfikat Experta Cogito. Rzeczniczka Biura do spraw pilotażu Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego i rzeczniczka Kongresu Zdrowia Psychicznego.

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy!!!

seminarium_Nowe_spojrzenie_na_zdrowie_psychiczne_fb_2020.jpg