04.08.2020 Nowy nabór do kolejnej edycji kursu Asystenta Zdrowienia. Termin 4-6 września 2020

Rozpoczynamy nabór do kolejnej edycji kursu Asystenta Zdrowienia współfinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Kurs prowadzony jest przez Stowarzyszenie "Otwórzcie Drzwi”.

Współpraca merytoryczna  – Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej

Kurs będzie obejmował 10 modułów:

1. Komunikacja,

2. Wiedza o chorobie,

3. Zniekształcenia poznawcze,

4. Komunikacje – rozszerzenie,

5. Wgląd w chorobę i problematyka piętna,

6. Zdrowienie

7. Współpraca,

8. Współpraca – rozszerzenie,

9. Zagadnienia etyczne,

10. Podsumowanie kursu.

Druga edycja kursu rozpocznie się we wrześniu 2020 roku i potrwa do grudnia 2020 roku. Zajęcia będą odbywać się w weekendy (piątek po południu, sobota, niedziela do południa)

Na początku września będziemy przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne z potencjalnymi uczestnikami kursu. O terminach rozmów powiadomimy wszystkich mailowo lub telefonicznie.

Szczególnie zapraszamy osoby spełniające poniższe kryteria rekrutacji:

- z doświadczeniem psychozy

- w remisji i z wglądem w objawy

- po minimum rocznej terapii własnej

- komunikatywne i otwarte

- zmotywowane

- posiadające co najmniej średnie wykształcenie

- w przedziale wiekowym 18 – 65 lat

W celu zgłoszenia prosimy wypełnić formularz rekrutacyjny (pobranie formularza) i przesłać na adres: monika.syc@vp.pl

Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 12 422 50 67 od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9.00 do 15.00.

Planowany termin rozpoczęcia zajęć 4-6 września 2020.

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z COVID-19 i możliwymi obostrzeniami, m.in. zakazem zgromadzeń, dopuszczamy możliwość przeprowadzenia rekrutacji oraz szkolenia (całości lub części) w formie online. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.